Rock-girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rock-girls

Intra in lumea fetelor Rock-erite si distreaza-te la maXim!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Ce fel de prietena esti?
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyJoi Feb 17, 2011 1:39 am Scris de Nyappy Danger

» Blogurile voastre^^
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Feb 13, 2011 4:01 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» Castraveti Murati :|
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Feb 13, 2011 4:01 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» I Don't Care
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyVin Feb 11, 2011 12:40 am Scris de CocaCola xD

» Fisa de inscriere
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyVin Feb 11, 2011 12:37 am Scris de CocaCola xD

» Parodii si remixuri
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyVin Feb 04, 2011 12:03 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» Tema forumului
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:23 pm Scris de Nyappy Danger

» Help me!..Alunec!
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:03 pm Scris de Nyappy Danger

» la piscina...
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:03 pm Scris de Nyappy Danger

Top postatori
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
-
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
Infected LoVe
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
Nyappy Danger
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
Rock*World
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
My LoVe Is RocK
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
SaYoRi NeKo
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
paradise kiss
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
rock_girl93
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
...!!!Sweet Vomiting!!!..
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyAr trebui sa avem forum/blog al clasei? I_voting_barAr trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 26, Vin Apr 19, 2024 9:06 pm
Sondaj
Ce parere aveti despre noua tema a forumului?
O ador
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty50%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 50% [ 2 ]
e draguta
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty50%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 50% [ 2 ]
Nu e chiar pe gustul meu
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty0%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 0% [ 0 ]
Era mai buna cea veche
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty0%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
www.toxic-minisuka.blogratuit.ro www.schooldays.blogratuit.ro
Forumul RockGirls
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptySam Ian 22, 2011 9:16 pm Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>
Forumul RockGirls revine in forta cu discutii noi! Imi cer scuze pentru pauza luata din cauza scolii! Va rog sa votati in sondajul ''Cum ati vrea sa arate tema forumului'' pentru a o schimba si pe aceasta! Va multumesc pentru intelegere!

Comentarii: 13
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola

 

 Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?

In jos 
4 participanți

Ar trebui sa avem forum sau blog al clasei?
doar forum
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty0%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 0% [ 0 ]
doar blog
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty0%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 0% [ 0 ]
nici una
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty0%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 0% [ 0 ]
ambele
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty100%Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
 100% [ 4 ]
Total voturi : 4
 

AutorMesaj
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:07 am

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:21 am

Intr-un fel da, intr-un fel nu
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:23 am

Nu pt ca afla profesorii,stiu...-

DAk se va vota cu majoritatea da,eu [re]fak forumul
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:36 am

Bravo...Eu am votat ambele tyjuu
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:37 am

akm cn face blog?..sau face silvia?
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:38 am

Eu nu ma bag...Nu ma fascineaza tampeniile din clasa...
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 12:40 am

lol,nu ma mira
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 1:30 am

De ce?
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 1:35 am

pai nu ai fost niciodata interesata,nu?-.-
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 1:41 am

Sa le citesc imi place...
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 6:22 pm

:)) lol
Sus In jos
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 6:23 pm

Atunci nu te bagi pt ca ti-e fr4ik sa nu ai probleme cu profii???
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyDum Ian 23, 2011 8:01 pm

Cum am mai spus nu ma fascineaza tapeniile din clasa. Prefer sa vorbesc despre altceva.
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Rock*World
Admin
Admin
Rock*World


Gemeni Mesaje : 120
Puncte : 129
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : peste tot si nicaieri LoL

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyJoi Ian 27, 2011 11:58 pm

Si eu am votat si ambele pentru ca ar fi tare,dar tot ce facem noi si ne referim la profesori credeam ca ei o sa il citeasca ceea ce e si probabil
Sus In jos
Nyappy Danger
Admin
Admin
Nyappy Danger


Mesaje : 259
Puncte : 335
Data de inscriere : 21/01/2011
Localizare : In cafea

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyVin Ian 28, 2011 12:01 am

mda..Iar dak afla profii suntem mancate cu fulgi cu tot
Sus In jos
-
110% rock
110% rock



Mesaje : 398
Puncte : 426
Data de inscriere : 31/08/2010

Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? EmptyVin Ian 28, 2011 5:58 pm

ambele pt k mi se par chestiile astea oke si daia mi se par
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty
MesajSubiect: Re: Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?   Ar trebui sa avem forum/blog al clasei? Empty

Sus In jos
 
Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii pentru forum
» Va pare bn ca m-am inscris pe forum?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rock-girls :: Welcome in rock world :: Sondaje-
Mergi direct la: