Rock-girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rock-girls

Intra in lumea fetelor Rock-erite si distreaza-te la maXim!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Ce fel de prietena esti?
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyJoi Feb 17, 2011 1:39 am Scris de Nyappy Danger

» Blogurile voastre^^
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyDum Feb 13, 2011 4:01 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» Castraveti Murati :|
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyDum Feb 13, 2011 4:01 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» I Don't Care
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyVin Feb 11, 2011 12:40 am Scris de CocaCola xD

» Fisa de inscriere
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyVin Feb 11, 2011 12:37 am Scris de CocaCola xD

» Parodii si remixuri
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyVin Feb 04, 2011 12:03 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» Tema forumului
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:23 pm Scris de Nyappy Danger

» Help me!..Alunec!
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:03 pm Scris de Nyappy Danger

» la piscina...
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:03 pm Scris de Nyappy Danger

Top postatori
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
-
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
Infected LoVe
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
Nyappy Danger
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
Rock*World
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
My LoVe Is RocK
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
SaYoRi NeKo
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
paradise kiss
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
rock_girl93
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
...!!!Sweet Vomiting!!!..
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? I_voting_barCu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Dum Iul 29, 2012 8:57 am
Sondaj
Ce parere aveti despre noua tema a forumului?
O ador
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty50%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 50% [ 2 ]
e draguta
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty50%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 50% [ 2 ]
Nu e chiar pe gustul meu
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty0%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 0% [ 0 ]
Era mai buna cea veche
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty0%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
www.toxic-minisuka.blogratuit.ro www.schooldays.blogratuit.ro
Forumul RockGirls
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Ian 22, 2011 9:16 pm Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>
Forumul RockGirls revine in forta cu discutii noi! Imi cer scuze pentru pauza luata din cauza scolii! Va rog sa votati in sondajul ''Cum ati vrea sa arate tema forumului'' pentru a o schimba si pe aceasta! Va multumesc pentru intelegere!

Comentarii: 13
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola

 

 Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?

In jos 
+2
My LoVe Is RocK
<<^^DeAtH GiRl^^>>
6 participanți

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?
1.Mama
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty50%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 50% [ 4 ]
2.Tata
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty13%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 13% [ 1 ]
3.Sora
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty13%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 13% [ 1 ]
4.Frate
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty0%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 0% [ 0 ]
5.Niciunul
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty24%Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
 24% [ 2 ]
Total voturi : 8
 

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Aug 28, 2010 2:37 am

Eram curioasa cu ce membru va intelegeti voi cel mai bine din familia voastra ^^.

Eu ma inteleg foarte,foarte bine cu sora mea Bianca.Cu toate ca imi este sora vitrega si ca este cu 13 ani si 3 luni mai mare decat mine ne intelegem foarte bine.Cand eram mica mergem peste tot cu ea si ii spuneam "mami".Imi amintesc ca atunci cand a terminat liceul eu aveam 5 ani si la festivitate am strigat "Mami!" si toti copii se uitau ciudat la ea si se gandeau "Are copil deja?".Dupa aceea toti au inceput sa rada,bineinteles.Chiar si acum ii spun uneori mami.A fost ca o a doua mama pentru mine,mai ales atunci cand parintii mei au plecat amandoi in Spania,iar eu am ramas cu ea si cu fratele meu,Ovidiu (cu 10 ani si o luna mai mare ca mine).Seman cu ea in multe privinte si mi-a fost dor de ea in acesti 4 ani cat a stat in Spania.Sambata pleaca iar si stiu ca imi va fii iar dor de ea,dar stiu ca intodeauna ne vom intelege ^^


Deci voi cu cine va intelegeti cel mai bine?
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Aug 28, 2010 2:40 am

Cel mai bine ma inteleg cu verisoara si mama mea. Si petru ca n-ai mentionat verisoara, am votat mama!
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Aug 28, 2010 2:49 am

nu ma asteptam sa se inteleaga cineva cel mai bine cu mama sa,dar defapt dupa sora si tatal meu ma inteleg cel mai bine cu mama ^^
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Aug 28, 2010 2:53 am

Very Happy cum parintii mei sunt divortati, ma inteleg cel mai bine cu mama.
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
My LoVe Is RocK
super rock-erita!
super rock-erita!
My LoVe Is RocK


Rac Mesaje : 97
Puncte : 107
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Pe calculator!!! ^^

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Aug 28, 2010 4:36 am

Categoric mama.Avand in vedere ca sunt singura la parinti,am de ales intre mama si tata.Iar tata lucreaza zilnic de dimineata pana seara.->->->->Mama
Sus In jos
SaYoRi NeKo
rock-erita in toata regula
rock-erita in toata regula
SaYoRi NeKo


Mesaje : 74
Puncte : 102
Data de inscriere : 27/08/2010

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptySam Aug 28, 2010 9:17 pm

sunt singura la parinti si nu ma inteleg cu nici unul
Sus In jos
-
110% rock
110% rock



Mesaje : 398
Puncte : 426
Data de inscriere : 31/08/2010

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyDum Sept 05, 2010 5:24 pm

sunt singura la parinti asa ca o aleg clar pe mama pentru ca cu ea pot sa vorbesc despre problemele mele si ma intelege , iar tata cand vreau sa discutam e cu capul in nori lol!
Sus In jos
rock_girl93
rocker in devenire
rocker in devenire



Sagetator Mesaje : 21
Puncte : 21
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyMier Oct 20, 2010 2:27 am

eu nu ma inteleg cu niciunul ,cu sora mea ma am cel mai rau ,toata ziua ne certam,cat despre mama ,asa sh asa,pt k cu ea simt k nu pot s vorbesc deschis ,iar tata ei bine p el il urasc pur sh simplu chiar dak el a avut o mica parte la nasterea mea,ma inteleg cat de cat bine cu colega mea d banca,dar incep sa o invidiez sh p ea pt k este cea mai buna d la noi dn clasa sh nu prea imi place,adik incep s o urasc uhu
sh mie cam frica de chestia asta
Sus In jos
Wish
rocker in devenire
rocker in devenire
Wish


Mesaje : 17
Puncte : 19
Data de inscriere : 09/10/2010

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyMier Oct 20, 2010 2:19 pm

Eu cel mai bine ma inteleg cu tata. El nu urla [doar cand ii sare mustarul], poti glumi cu el, pot face orice cu el. Mama urla din secunda din care intra in casa si nu se lasa pana cand intru la mine si ma inchid acolo. Am un frat emai mic pe care-l chinui de cand a venit de la maternitate. Dar n-am nici o doara, desi imi doarec una XD.
Dintre alte rude cel mia fain ma inteleg cu verisorii [sunt singura fata din familie] si cu Matusile. In majoritar variem la aceiasi varsta. Sun majorat. Desi il prefer pe var`miu de la mine la scoala. He rulz[mi-a dat raspunsurile la Canguru :>]
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? EmptyVin Ian 21, 2011 2:21 am

Vad ca majoritatea aveti probleme cu familia! Laughing
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?   Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine? Empty

Sus In jos
 
Cu ce membru din familie te intelegi cel mai bine?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rock-girls :: Viata de rocke-rita :: Parinti&Frati-
Mergi direct la: