Rock-girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rock-girls

Intra in lumea fetelor Rock-erite si distreaza-te la maXim!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Ce fel de prietena esti?
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyJoi Feb 17, 2011 1:39 am Scris de Nyappy Danger

» Blogurile voastre^^
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyDum Feb 13, 2011 4:01 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» Castraveti Murati :|
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyDum Feb 13, 2011 4:01 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» I Don't Care
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Feb 11, 2011 12:40 am Scris de CocaCola xD

» Fisa de inscriere
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Feb 11, 2011 12:37 am Scris de CocaCola xD

» Parodii si remixuri
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Feb 04, 2011 12:03 am Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>

» Tema forumului
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:23 pm Scris de Nyappy Danger

» Help me!..Alunec!
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:03 pm Scris de Nyappy Danger

» la piscina...
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyJoi Feb 03, 2011 7:03 pm Scris de Nyappy Danger

Top postatori
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
-
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
Infected LoVe
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
Nyappy Danger
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
Rock*World
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
My LoVe Is RocK
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
SaYoRi NeKo
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
paradise kiss
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
rock_girl93
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
...!!!Sweet Vomiting!!!..
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVa pare bn ca m-am inscris pe forum? I_voting_barVa pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 26, Vin Apr 19, 2024 9:06 pm
Sondaj
Ce parere aveti despre noua tema a forumului?
O ador
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty50%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 50% [ 2 ]
e draguta
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty50%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 50% [ 2 ]
Nu e chiar pe gustul meu
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty0%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 0% [ 0 ]
Era mai buna cea veche
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty0%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
www.toxic-minisuka.blogratuit.ro www.schooldays.blogratuit.ro
Forumul RockGirls
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptySam Ian 22, 2011 9:16 pm Scris de <<^^DeAtH GiRl^^>>
Forumul RockGirls revine in forta cu discutii noi! Imi cer scuze pentru pauza luata din cauza scolii! Va rog sa votati in sondajul ''Cum ati vrea sa arate tema forumului'' pentru a o schimba si pe aceasta! Va multumesc pentru intelegere!

Comentarii: 13
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola

 

 Va pare bn ca m-am inscris pe forum?

In jos 
5 participanți

Va pare bn ca m-am inscris pe forum?
*nu,deloc
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty0%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 0% [ 0 ]
*si cu tn, si fara tn e acelas lucru
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty14%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 14% [ 1 ]
*da normal-am mai capatat un membru pe forum
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty29%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 29% [ 2 ]
*da e super ca te-ai alaturat forumului
Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty57%Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
 57% [ 4 ]
Total voturi : 7
 

AutorMesaj
My LoVe Is RocK
super rock-erita!
super rock-erita!
My LoVe Is RocK


Rac Mesaje : 97
Puncte : 107
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Pe calculator!!! ^^

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Aug 27, 2010 4:47 pm

Va pare bn ca m-am inscris pe forum?
Sus In jos
Infected LoVe
rock princess
rock princess
Infected LoVe


Taur Mesaje : 351
Puncte : 425
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : In mintea mea;un loc in care foarte putini pot ajunge

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Aug 27, 2010 5:06 pm

Nu inteleg de ce ai deschis un ast fel de sondaj,dar..am votat dap,^^pt ca mai avem un membru nou!^^
Sus In jos
<<^^DeAtH GiRl^^>>
Admin
Admin
<<^^DeAtH GiRl^^>>


Rac Mesaje : 736
Puncte : 808
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Aug 27, 2010 6:40 pm

Eu ultima varianta! Oricine e binevenit!
Sus In jos
https://music-madness.forumgratuit.ro
My LoVe Is RocK
super rock-erita!
super rock-erita!
My LoVe Is RocK


Rac Mesaje : 97
Puncte : 107
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Pe calculator!!! ^^

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Aug 27, 2010 8:25 pm

Mersi fetelor!
Sus In jos
Rock*World
Admin
Admin
Rock*World


Gemeni Mesaje : 120
Puncte : 129
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : peste tot si nicaieri LoL

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyVin Aug 27, 2010 9:28 pm

Si eu am votat ultima varianta :)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptySam Aug 28, 2010 2:01 am

eu am votat a treia varianta cea cu "da normal-am mai capatat un membru pe forum"
Sus In jos
My LoVe Is RocK
super rock-erita!
super rock-erita!
My LoVe Is RocK


Rac Mesaje : 97
Puncte : 107
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Pe calculator!!! ^^

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptySam Aug 28, 2010 3:22 am

Mersi fetelor!
Sus In jos
-
110% rock
110% rock



Mesaje : 398
Puncte : 426
Data de inscriere : 31/08/2010

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyMier Sept 01, 2010 1:50 pm

Normal ca e bine ca ai venit pe forum- 56757 Like a Star @ heaven cum a zis si rock girl toti sunt bineveniti
Sus In jos
Infected LoVe
rock princess
rock princess
Infected LoVe


Taur Mesaje : 351
Puncte : 425
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : In mintea mea;un loc in care foarte putini pot ajunge

Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? EmptyJoi Sept 09, 2010 4:25 pm

akm e death girl0_o
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Va pare bn ca m-am inscris pe forum?   Va pare bn ca m-am inscris pe forum? Empty

Sus In jos
 
Va pare bn ca m-am inscris pe forum?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii pentru forum
» Ar trebui sa avem forum/blog al clasei?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rock-girls :: Welcome in rock world :: Sondaje-
Mergi direct la: